رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوان RFID: صنعت گردش جعبه استفاده

صنعت دخانیات دستی عمل و ضایعات انسانی و مستعد خطا است. اگر با استفاده از کوليس خوان به صنعت توتون و تنباکو را مدیریت می خواهد حتی راحت تر.
توتون و تنباکو سیستم تدارکات است پیشرفته ترین در زمینه تدارکات تدارکات 80% از بسته بندی در جعبه های پلاستیکی استفاده شده است. سبدهای پلاستیکی مزایای آشکار است: نور و حمل آسان، foldable، آسان برای ذخیره، سینی عملیات بارگذاری و بالا بهره وری; حفاظت و ضد سرقت ضد سیگار تغییر; دود سریعتر، بهبود سرعت مرتب سازی نصب شده; بازیافت و طويل، استفاده طولانی مدت و هزینه کم. ظرف لجستیک به عنوان جایگزین مقرون به صرفه برای جعبه مقوا و بسته بندی پلاستیکی، اما عدم زمان واقعی نظارت بر ظروف در گردش خون، وجود دارد صندوقه از دست داده است، بهبود مشکلات خارج از کنترل خود منجر به كم گردش و موجودی. RFID شوی جعبهها جعبهها به عنوان واحد اصلی تدارکات شناسایی و جمع آوری خودکار داده ها. انواع اکتساب داده ها و ادغام برنامه های کاربردی از طریق ارتباطات سیمی/بی سیم هوشمند, هوشمند دستی موبایل ترمینال، باز هویت کانال دستگاه اتوماتیک دستگاه خواندن و نوشتن برای جمع آوری داده ها و ارسال های برچسب زدن. مدیریت موجودی کامل ذخیره سازی اصلاح خودکار موجودی ظرف بهره وری کار را بهبود بخشد.
با استفاده از RFID ظرف برچسب ها، کنترل موثر از بازیافت ظروف برای جلوگیری از از دست دادن، اشتراک گذاری اطلاعات، کاهش نیروی کار لینک صرفه جویی در وقت با آمار، تجزیه و تحلیل داده ها، اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت برای تصمیم گیرندگان با داده های قابل اعتماد.