رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه کارت های هوشمند بدون تماس کار می کنند؟

سیستم های کارت هوشمند بدون تماس بدون ارتباط با سیستم های کارت هوشمند مرتبط هستند. مانند سیستم های هوشمند کارت هوشمند، اطلاعات در یک تراشه جاسازی شده در کارت هوشمند بدون تماس ذخیره می شود. با این حال، بر خلاف کارت هوشمند تماس، قدرت ارائه شده به کارت و همچنین داده های مبادله بین کارت و خواننده بدون استفاده از مخاطبین، با استفاده از میدان های مغناطیسی یا الکترومغناطیسی برای هر دو قدرت کارت و همچنین برای تبادل داده ها به دست آورد با خواننده

کارت هوشمند بدون تماس شامل یک آنتن تعبیه شده در داخل بدنه پلاستیکی کارت (یا در یک فبلت کلیدی، تماشا یا سند دیگر) است. هنگامی که کارت به میدان الکترومغناطیسی خواننده منتقل می شود، تراشه در کارت روشن است. هنگامی که تراشه روشن است، یک پروتکل ارتباطات بی سیم بین کارت و خواننده برای انتقال داده برقرار می شود.

چهار توابع زیر در سطوح بالا متوجه دنباله ای از رویدادهایی هستند که وقتی یک کارت هوشمند بدون تماس در نزدیک کارت خوان قرار می گیرد:

انتقال انرژی به کارت برای تأمین مدار یکپارچه (تراشه)

انتقال سیگنال ساعت

انتقال داده به کارت هوشمند بدون تماس

انتقال داده از کارت هوشمند بدون تماس

از این رو، هنگامی که کارت در محدوده میدان الکترومغناطیسی فرکانس مورد نیاز به ارمغان می آورد، کارت خاموش می شود، آماده برقراری ارتباط با خواننده است. از آنجا که کارتهای هوشمند بدون تماس در این پرسشنامه مطابق با استانداردهای ISO / IEC 14443 مطرح می شوند، این فرکانس برابر با 13.56 مگاهرتز است و خواننده ای که با استانداردهای مطابقت دارد، یک میدان فعال (محدوده) حدود 4 اینچ (تقریبا 10 سانتی متر) دارد. به عبارت دیگر کارت باید در عرض 10 سانتیمتر از یک خواننده باشد تا بتوان آن را به طور موثر طراحی کرد. با این حال، محدوده موثر برای ارتباطات برای کارت خواندن بستگی به تعدادی از عوامل مانند قدرت خواننده، آنتن خواننده و آنتن کارت است.