رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

خوان RFID: فرودگاه سیستم شناسایی با استفاده از

استفاده گسترده از خوانندگان RFID در زندگیتان را آن مناسب اهمیت تکنولوژی RFID در زندگی شما هستند. تکنولوژی RFID به همراه سیستم شناسایی فرودگاه چه اثرات ناخواسته خواهد?
سیستم بازرسی خودرو ترخیص است ترکیبی از شناسایی فرکانس رادیویی و بیومتریک ورود و خروج از دو علم و فن آوری امکانات ترخیص مسافر. مسافران در زمان ترخیص سیستم جذب بازدیدکنندگان اطلاعات بیومتریک مانند تصویر صورت و در همان زمان در گذرنامه مسافر بخوانید و از تصویر صورت دیجیتال دارنده ذخیره می شود.
ترخیص خودرو بازرسی سیستم و مهاجرت مقامات قبلا حامل عکس از سمت راست به فاصله مسافران و دارنده گذرنامه سون یکی همان است و به طور چشمگیری در کوتاه شدن زمان لازم برای مهاجرت ترخیص آرشیو.
قبل از سیستم اطلاعات هوایی مسافری از مسافران شرکت هواپیمایی ساخته شده پس از ثبت نام کامل است، زمان واقعی پرواز مسافر شخصی اطلاعات مشابه، مانند نام، تاریخ تولد و حمل و نقل دیگر به کشور مقصد مهاجران به بررسی ایمنی بازرسی مقامات در ورود پرواز، شما می توانید برای مسافران مشکوک و یا کمتر محبوب اشیاء به منظور جلوگیری از عناصر سرکش یا طغیانگر از مانع به دریافت بیش از استاد.
استفاده از فناوری RFID در فرودگاه بازرسی فرودگاه راحت تر و کارآمد و بهبود کارایی و راحتی برای مسافران.