رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اصل امنیت فن آوری RFID: خوان RFID

گستردگی استفاده از RFID خوانندگان، اجازه دهید مردم را بهتر درک تکنولوژی RFID. تکنولوژی RFID شناسایی خودکار پیشرفته و فن آوری ضبط داده ها، مانند تولید، عمومی ایمنی است چشم انداز کاربرد وسیع یکی از قرن 21 10 فناوری عمده در مناطق در نظر گرفته شده است. با بهبود قابلیت های فنی و دسترسی به آن را تبدیل به بهبود لجستیک و مدیریت زنجیره تامین، کاهش هزینه های تولید، بهبود سطح مدیریت امنیت عمومی Informationization و افزایش رقابت بین المللی ضروری فن آوری و ابزار.
اما یکی پرسید: تکنولوژی RFID امن?
چون برچسب داده ها رمزگذاری منحصر به فرد کاملا رمزدار می و نماینده انحصاری برنامه نویسی مربوط به معنای ویژه امنیت داده های ذخیره شده در پایگاه داده آر اف آی دی اصل امنیت خود تعیین می کند. هنگام خواندن اطلاعات تگ, خواننده خواهد شد ارسال برچسب کد تنها به سرور امن، امن سرور پس از درخواست برای تأیید هویت امنیتی، جستجو و آورد تا اطلاعات لازم داده های رمزگذاری شده توسط سرور به ارسال خوان. اگر مهاجم نمی تواند دسترسی به پایگاه داده، در این راه هیچ حس به کدهای مخرب می شود اطلاعات تایید نشده توسط امنیت نمی هر گونه اطلاعات مفید, محصول مطالب به محافظت می شود دریافت کنید. RFID و بارکد. اطلاعات بارکد است بصری، آسان برای کپی کردن. چون RFID به میزبانی اطلاعات الکترونیکی است که آسان برای کپی کردن. سوئیس دیده بان صنعت ضد جعل-با استفاده از تکنولوژی RFID، خاتم برچسب RFID شرکت ساعت شیشه ای سطح امنیتی شناسایی و ردیابی پخش.