رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

RFID کارت خوان: ورزش های شرایط اضطراری

زمانی که رویدادهای بزرگ زمانی که رویدادها در ورزشگاه خواهد. اما مردم جمع شده، در صورت اضطرار چگونه به مقابله با آن است؟ ما تکنولوژی خوان RFID ورزشگاه برای برنامه های موثر مدیریت اورژانس استفاده کنید.
هنگامی که در مواقع اضطراری وجود دارد و مجموعه ورزشگاه حاوی RFID برچسب ها تجهیزات RFID کارکنان حوزه و دستی دستگاه های RFID ارتباط مدیران با ورزشگاه مرکز کنترل زیرزمینی با استفاده از سیستم بی سیم گزارش طبیعت و مکان رویداد.
هنگامی که رویداد اتفاق می افتد، آشر فشار دکمه های مربوط به این رویداد. برچسب RFID فعال با تجهیزات سپس کد شناسه منحصر به فرد خود و همچنین درخواست برای انتخاب نوع خدمات به نقاط دسترسی 13 در اخیر می فرستد. نرم افزار برچسب های شناسایی، برای انتقال اطلاعات به سیستم نرم افزار است که سپس شماره برچسب خواهد شد مربوط به محل و ماهیت تماس با نقطه دسترسی، این اطلاعات نمایش داده شده در صفحه نمایش کامپیوتر بزرگ مرکز فرماندهی.
طوری که آنها می توانید ارزیابی نحوه پاسخ و حل و فصل برنامه نرم افزار RFID نیز ورزشگاه مدیران با تجزیه و تحلیل کسب و کار ارائه می کنند. اگر کارکنان سایت رسيده اند آنها نیز مقابل رایانه روی صفحه نمایش در زمان واقعی را ببینید می تواند.