رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

خوان RFID: ایمنی بالا مهم ترین

امنیت تنها به عنوان بالا که امنیت خوان RFID برای خواندن تگ های RFID. به عبارت دیگر تگ RFID پیشرفته تنها در 64 بیتی رمزگذاری الگوریتم تگ کارت خوان و یا هنگامی که میزبان پشتیبانی از الگوریتم 64 بیت به مفید باشد.
همانطور که با تگ های RFID در حال حاضر اکثر کارت خوان RFID در بازار تنها حداقل سطح امنیتی پشتیبانی و با مسن تر رمزگذاری الگوریتم و طول کلید بیش از حد کوتاه است که آنها بسیار آسان است برای شکستن می کند. بالاتر امنیتی جدید کارت خوان پشتیبانی از الگوریتم های رمزنگاری پیشرفته و همچنین پشتیبانی از الگوریتم رمزنگاری ساده. آنها همچنین پسوردم اجازه می دهد و اجازه رمزگذاری چند آر اف آی دی تگ الگوریتم رمزگذاری اختیاری در منطقه استفاده می شود.
به عنوان ضرب المثل می گوید: تغییر مداوم است. RFID و امنیت برنامه های کاربردی نیز هست. الگوریتم های رمز نگاری دائما به روز شده و بهبود یافته، کلید رشد بلند و قوی. چون RFID تکنولوژی در حال ظهور است و برچسب های RFID از ویژگی های مجموعه انتظار می رود همچنان به تکامل در طول زمان به تغییر نیازهای های زنجیره تامین.
زمانی که انتخاب برچسب های RFID و RFID خوانندگان داشته باشند که برخی از خواننده تنها دستی تغییر سخت افزار در دستگاه را ارتقا دهید. تصور کنید، اگر می خواهید به ارسال پرسنل تعمیر و نگهداری به هر ورودی تخریب ساختمان و بروز رسانی هر خواننده به زنجیره تامین از تولید کننده به مصرف کننده در هر مرحله از بین بردن و هزاران نفر از خوانندگان به روز رسانی این امر می تواند به چیزی بسیار سخت. انعطاف پذیری ویژگی های کلیدی از سیستم های RFID است. خوان های RFID جدید به سادگی می توانید ارتقا سیستم عامل جدید برای همه دستگاه ها در شبکه از طریق شبکه ارسال.
این خوان RFID ارتقاء سفت افزار همچنین اجازه می دهد تا چند مشترک در مکان های از راه دور تک ارتقا شبکه اینترنت را پشتیبانی می کند.