رده محصول

خالق (چین) شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین


بخش فروش خارجی


تماس با ما: Ms.Yiko لی


تلفن: + 86-755-26710992


فکس: + 86-755-26710105


تلفن همراه: +8613798299145 (24Hours)


پست الکترونیکی:sales@china-creator.com


دفتر Add.:6 / دكتر C3 بلوک اتباع iPark,No.1001 Xueyuan جاده بخش اتباع شنژن، گوانگدونگ ولایت چین 518072


آدرس کارخانه: 5/F, 8 ساختمان پارک علم و فناوری Zhongyuntai Tangtou 1 جاده Tangtou جامعه خیابان شیان Baoan منطقه، شنژن چین

خوان RFID: آرشیو اطلاعات مدیریت

رادیو تکنولوژی فرکانس در پرونده های هوشمند مدیریت مناطق چگالی بالا استفاده کامل از مزایای استفاده از سیستم ذخیره سازی خودکار و مزیت خوان های RFID، تحقق اتوماسیون انبار اطلاعات مدیریت و آرشیو به اتوماسیون عملیات کتابخانه برای بهبود بهره وری گردش آرشیو بازی نقش مهم. خودکار انبارها در صنایع مختلف در خانه و خارج از کشور است شده بطور بیش از حد نشان داده شده، استفاده از انبار خودکار می تواند منافع عظیم اقتصادی و اجتماعی داشته باشد.
تحقق مدیریت هوشمند اطلاعات آرشیو. با توجه به روزانه آرشیو فروشگاه پرس و جو، قرض، بازگشت امنیت و دیگر کسب و کار خاص به آرشیو مدیریت پویا گردش خوان RFID سیستم به عنوان حامل اطلاعات در حرکت هر یک آرشیو هر جنبه ای از جمع آوری داده ها و مانیتورینگ اتوماسیون فرآیند کسب و کار فایل جایگزین گردش کار سنتی کاغذ. بهبود مدیریت فایل به طور کلی قابلیت مدیریت کسب و کار، کاهش نرخ خطا در داده های به اشتراک گذاری، بهبود مدیریت بهره وری، مدیریت ساده، کاهش شدت کار برای مدیریت سوابق مدیریت راحت تر، موثرتر فراهم می کند بهبود سطح خدمات به منظور ارتقاء مدیریت قدرت کلی.
آرشیو فعلی برنامه خوان RFID به چگالی بالا سیستم بایگانی هوشمند کمتر، کمی تجربه انباشته شده، تکنولوژی فرکانس رادیویی با چگالی بالا آرشیو اطلاعاتی در تئوری و عمل ذخیره سازی هوشمند با چگالی بالا ساخته شده مفید اکتشاف از آرشیو هر دو از نظر تئوری و یا در عمل، با استفاده از جهش به جلو است.